Obec Lenora chce informovat lidi pomocí SMS zpráv

Po vzoru měst se také v Lenoře na Prachaticku rozhodli zvýšit informovanost pomocí SMS zpráv. Ne každý čte úřední desky a zajímá se o dění v obci. A potom se diví, že mu neteče voda kvůli odstávce nebo že nejde elektrický proud.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Žena čte SMS (ilustrační foto) | Foto: Free Digital Photos

„Místní rozhlas je moc drahý, to nás vyjde na 400 tisíc, takže do toho se zatím nepouštíme. Říkali jsme si, že půjdeme cestou SMS zpráv, a proto jsme v našem občasníku zveřejnili výzvu, aby se občané přihlásili a zadali své mobilní číslo. Budeme jim informační esemesky posílat,“ říká starostka Lenory za ODS Jaroslava Krnáková.

„To nejžádanější je, když nejde elektřina, dále když je třeba sběr odpadů. Velkoobjemový odpad, vybíráme také elektroodpad, takže ty termíny jsou pro lidi poměrně důležité,“ dodává Krnáková.

K registraci do systému zasílání SMS zpráv stačí v Lenoře vyplnit jednoduchý formulář. Obec bude zájemcům informační SMS posílat zdarma.

Václav Malina, David Nyč - NEPOUŽÍVAT Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme