Jakub Kindl

Jakub Kindl v textech na iROZHLASU

|Vojtěch Man |Hokej

Kindlova asistence Floridě nepomohla. Panthers prohráli počtvrté v řadě

Hokejistům Floridy se vzdaluje postup do play-off NHL. Ze čtyřzápasového tripu po venkovních stadionech získali jen dva body za porážky v prodloužení. V noci podlehli Arizoně 2:3, když na první branku přihrával Jakub Kindl. Ondřej Pavelec poprvé po svém návratu z farmy nevychytal Winnipegu výhru.

Palát po uzdravení zářil, gólem a asistencí pomohl Tampě k obratu

Hokejista Ondřej Palát se v NHL podílel dvěma body na vítězství svého týmu. Tampa Bay i díky gólu a asistenci českého útočníka porazila Montreal 4:3 v prodloužení. Dvě brankové přihrávky zaznamenal Dmitrij Jaškin při výhře St.Louis nad Philadelphií 6:3. Florida prohrála s Torontem 2:3 po samostatných nájezdech, asistenci si připsal za domácí Pantery Jakub Kindl.

|Jakub Knoll |Hokej

Majitel hokejové Floridy je blízko postu tajemníka armády USA. Třeba přivede na zápas Trumpa, říká obránce Kindl

Hokejový obránce Jakub Kindl byl v průběhu minulé sezony po letech strávených v Detroitu vytrejdován na Floridu. Na jihu USA si sice může užívat sluníčko, ale ani tady nemá místo v sestavě úplně jisté. Takřka třicetiletý borec se tím ale zbytečně netrápí, a jak přiznává v rozhovoru pro Zpravodajský web Českého rozhlasu, snaží si užívat každý zápas v NHL.

Jágr a spol. vypadli z play-off NHL. Končí také Philadelphie, postupuje Dallas

Hokejisté Floridy s Jaromírem Jágrem, Jiřím Hudlerem a Jakubem Kindlem nezvládli v play-off NHL druhé prodloužení za sebou. Na ledě NY Islanders prohráli 1:2, celkově 2:4 a vypadli z bojů o Stanley Cup. Stejným skóre vypadla i Philadelphie s Voráčkem, Gudasem a Neuvirthem. Z postupu se radují Aleš Hemský a Radek Faksa v dresu Dallasu.

|Marek Augustin |Hokej

Kindlovo sólo v prodloužení zajistilo výhru Detroitu v Torontu. Za Dallas se trefili Hemský a Faksa

Čeští hokejisté řídili výhru Detroitu v utkání NHL na ledě Toronta. Obránce Jakub Kindl vstřelil po sólu přes celé hřiště rozhodující gól na 2:1 v prodloužení, jeho spoluhráč Petr Mrázek chytil 32 střel domácích. Prosadili se i čeští hráči v dresu Dallasu. K vítězství 4:1 v Carolině pomohli svými brankami Aleš Hemský a Radek Faksa.

|Stanislav Zbyněk |Hokej

Krejčí dvěma góly podpořil demolici Arizony, trefili se i Vrbata a Kindl

Pět českých hráčů bodovalo v nočním programu zámořské NHL. Ale pouze David Krejčí a Radim Vrbata se mohli radovat z výher svých týmů. Krejčí se v souboji s Arizonou radoval hned dvakrát a Vrbata svou brankou pomohl přerušit vítěznou sérii Montrealu. Jaromír Jágr se zranil a odstoupil ze zápasu.

V NHL zářili dvougóloví Palát a Kindl. Trefilo se celkem 5 Čechů

Gólovou přestřelku mezi Dallasem a Detroitem pomohl Rudým Křídlům vyhrát i český obránce Jakub Kindl, který se na vítězství 7:6 podílel dvěma góly. Dvakrát se mezi střelce zapsal i Ondřej Palát, hlavní hvězda zápasu Tampy Bay s Arizonou. Skórovali také Tomáš Plekanec, Dmitrij Jaškin a Michael Frolík.

|Tereza Jelínková |Hokej

Kindl premiérovým gólem v play-off NHL rozhodl o výhře Detroitu

Svou první trefu si v play-off NHL připsal v nočním programu soutěže český obránce Jakub Kindl, který se jednou trefou podílel na vítězství Detroitu nad Chicagem 2:0. Red Wings vedou v sérii hrané na čtyři vítězství už 3:1 na zápasy a už zítra mohou vyřadit z bojů o Stanleyův pohár nejlepší tým základní části.

|David Nyč |Hokej

Jakub Kindl přispěl Detroitu k vyrovnání série s Chicagem v play-off NHL

Hokejisté Detroitu dokázali vyrovnat stav čtvrtfinálové série s Chicagem na 1:1 na zápasy, když zvítězili na ledě Blackhawks 4:1. Na vítězství hostů se podílel také český obránce Jakub Kindl, jenž zaznamenal jednu asistenci. První výhry v sérii 2. kola se dočkalo také San Jose, které přehrálo Los Angeles 2:1 v prodloužení.