Autor

Hanka Shánělová

Znamení: Štír

Životní motto: Mám několik hodně dobrých přátel… a taky pořád žiju nejlíp, jak se dá.

Co dělám v rozhlase: Odpolední Radiožurnál, každý den po 13. hodině si s vámi povídám z éteru.

Ve čtvrtek 20. června 2019 Hanka odpovídala na vaše otázky. Podívejte se na její odpovědi dole!

Před rozhlasem: …jsem si užívala studia na AMU, na divadelní fakultě. Pár let jsem strávila v pardubickém rádiu Profil a televizi Galaxie, později TV3. 

Co mě baví: Baví mě dvě nádherné a velmi živé děti, Kačenka a Ondrášek. Baví mě s nimi pouštět draky na Jizerce, jezdit lanovkou na Ještěd, držet je za ruce a třeba hledat houby… A taky mě moc baví moje práce a vím, že ne všichni to o sobě mohou napsat.

Co mě nejvíc dostane: Když malý Ondra obejme Kačenku, nebo když "velká" Kačenka brání Ondráška. Dobrovolně přiznávám, že mi pak tečou slzy a říkám si, že je skvělé být na světě. 

RSS autora

Články autora

|Hanka Shánělová, Pavel Petr, Marek Augustin |Hokej

Vyšplhá se Jágr v tabulkách NHL ještě výše? Bez pochyby na to má, soudí Hašek

Hokejista Jaromír Jágr přidal další čísla ke svým rekordům v NHL. Český útočník pomohl Floridě porazit Carolinu gólem a brankovou přihrávkou a dotáhl se v historické tabulce produktivity na čtvrté místo ke svému někdejšímu spoluhráči z Pittsburghu Ronu Francisovi. Podle Dominika Haška, Jágrova vrstevníka a v zámoří velkého soupeře, se český útočník může v tabulkách posunout ještě výše.

|Tomáš Kohout, Hanka Shánělová, Vojtěch Man |Ostatní sporty

Mezi trenéry ubývá dobrovolníků, mrzí šéfa volejbalistů Zdeňka Haníka

České děti jsou sice nejobéznější na světě, ale sportovat chtějí. V oddílech se už vyrovnali s náporem nejmenších dětí, ale podle našich zjištění je málo trenérů pro ty nejrizikovější kategorie. Dorostenců a juniorů je prý v klubech na jednoho trenéra obvykle mnoho a trenéři se jim nemohou naplno věnovat.

|Hanka Shánělová, Martin Knitl, Vojtěch Man |Regiony

Požár v opavském depu způsobila závada trolejbusu, viník se nehledá

Požár vozovny opavského dopravního podniku je jedním z největších v Moravskoslezském kraji. V hale zůstalo sedm zničených trolejbusů a škoda dosáhla 70 milionů korun. Hasiči už potvrdili, že oheň způsobila závada na elektrickém zařízení jednoho z vozů. Zároveň se ale přišlo na to, že v hale někdo v minulosti odmontoval protipožární hlásiče.