Autor

Prokop Havel

(externí spolupracovník)

Znamení: Vodnář

Životní motto: Vnímat život

Co dělám v rozhlase:Spolupracuji na webových stránkách Radiožurnálu – střihám, fotím, píšu. Kromě toho pracuji jako webeditor Minutových her.

Před rozhlasem:Po bakalářském cyklu na FSV UK jsem odcestoval do Irska, kde jsem žil více než pět let. Po návratu jsem dokončil magisterské studium na soukromé škole a vystřídal řadu zaměstnání.

Co mě baví:Fotografie, francouzský jazyk

Co mě vždycky dostane: Čas

redakce: web a sociální sítě

RSS autora

Články autora

|Jiří Hošek, Helena Šulcová, Prokop Havel |Zprávy ze světa

Euroskeptikům schází ekonomická argumentace. Británie z EU neodejde, míní lord Mandelson

Z britské vrcholné politiky už sice před časem odešel, ale nikdo nepochybuje o tom, že v zákulisí dál tahá za důležité nitky. I proto se labouristický politik lord Mandelson objevuje se svými názory nezvykle často před nadcházejícím unijním referendem. Jeden z nejbližších souputníků někdejšího premiéra Tonyho Blaira si myslí, že by odchod z Evropské unie byl neštěstím, a to nejen pro Británii, ale že k němu nakonec nedojde.

|Vít Pohanka, bre, Prokop Havel |Zprávy ze světa

Všechny děti zabité na škole v Newtownu chodily do první třídy, bylo jim 6 nebo 7 let

Americká policie pokračuje ve vyšetřování střelby v základní škole v Newtownu. Zveřejnila již jména obětí a další okolnosti celého případu. Obyvatelé města se s tragédií vyrovnávají velmi těžce. Rodiny obětí dnes navštíví prezident Barack Obama. Bílý dům dal najevo, že prezident nechce žádné veřejné vystoupení.