Autor

Petr Kubát

Co dělám v rozhlase:

V lednu 2021 jsem nastoupil do redakce zpravodajství Českého rozhlasu v Českých Budějovicích. Věnuji se především zpravodajství z Českokrumlovska a kulturnímu dění v celém Jihočeském kraji.

Před rozhlasem:

V médiích pracuji od roku 2007. Většinu profesního života jsem před nástupem do Českého rozhlasu spojil s jihočeskou redakcí MF DNES, kde jsem působil jako redaktor, editor a v posledních dvou letech jako vedoucí redakce. Dva roky jsem byl také editorem a vedoucím redakce týdeníku Mladá fronta Sedmička České Budějovice.

V roce 2013 jsem získal hlavní cenu Prix Non Pereant v novinářské soutěži Média na pomoc památkám za zpracování problematiky umístění otáčivého hlediště v barokní zahradě českokrumlovského zámku.

Co mě baví:

Věnuji se fotografování jihočeské krajiny a památek. Mým druhým velkým koníčkem je hudba. Aktuálně hraju na elektrickou kytaru v blues-rockové kapele Mustang Bluesride. S předchozími skupinami In Memory a Potrubí jsem vydal několik alb. Volný čas trávím rád v přírodě na výletech s rodinou, při projížďkách na kole nebo jen s knihou.

RSS autora

Články autora