Zraněný psík Scooby sám vyhledal veterináře

Neobyčejně chytří jsou někteří psi ve Spojených státech, a to nejen ve filmech. Média v Americe se předhánějí ve zpravodajství o čtyřnohých mazlíčcích. Jeden pes dostal od ošetřovatelů milost poté, co přežil pokus o utracení. Severoamerický zpravodaj Českého rozhlasu Miroslav Konvalina zaznamenal dokonce případ zraněného pejska, který sám vyhledal veterináře.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pes | Foto: Jan Rosenauer

Chytrý psík v americkém státě Kenttucky šokoval veterináře, když sám vyhledal lékařskou pomoc v místní ordinaci poté, co ho porazilo auto. Šestiletý chlupatý psík Scooby se nedávno při bouřce utrhl a utekl svým majitelům. Když chtěl ale přeběhnout silnici, porazilo ho auto a zůstal na vozovce zraněn na pacičce a ocásku. Nikdo neví jak překonal několik mil od místa nehody, ale rázem se objevil před místní klinikou pro zvířata.

Podle majitele, jistého pana Farrise, musel pes přesně vědět, co dělá, protože veterinář pracuje až na druhé straně městečka. Svědci tvrdí, že u veterináře si to Scooby namířil rovnou do operačního sálu.

Miroslav Konvalina, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme