ePojisteni.cz

ePojisteni.cz v textech na iROZHLASU

|Nikola Šrámková |Fotbal

Plzeň porazila Hradec Králové 1:0 a upevnila si první místo

Fotbalisté Viktorie Plzeň v předehrávce 23. kola vyhráli pod novým trenérem Zdeňkem Bečkou 1:0 s Hradcem Králové. V 81. minutě se o vítězství postaral svým pátým gólem v sezoně Lukáš Hejda. Západočechy tak nemusí mrzet neproměněná penalta.

Fotbalisté Mladé Boleslavi doma remizovali 1:1 s Teplicemi

Mladoboleslavští fotbalisté doma remizovali 1:1 v dohrávce 18. kola 1. Fotbalové ligy s Teplicemi. Premiérovou brankou v nejvyšší soutěži poslal domácí do vedení Jakub Nečas, ale Teplicím se vyplatilo střídání, kdy Marek Červenka ve druhém poločase srovnal.

Řezníčkova hlavička zajistila Brnu vítězství s Libercem. V Ďolíčku a ve Zlíně se branek nedočkali

Fotbalisté Brna si po osmi kolech připsali vítězství. V 18. kole se doma o výhru 1:0 s Libercem zasloužil hlavičkou deset minut před koncem Jakub Řezníček. Bezbrankovou remízu uhráli doma fotbalisté Bohemians se Slováckem. Gólu se nedočkali ani ve Zlíně, kam zavítala Plzeň, jíž může na prvním místě vystřídat Slavia.

|Jakub Knoll |Fotbal

Jarní část fotbalové ligy odstartovala. Slavia si poradila s Jihlavou, Plzeň zvládla duel s Příbramí

Po zimní přestávce pokračovala v sobotu fotbalová ePojisteni.cz liga čtyřmi zápasy 17. kola. První dva z nich skončily dělbou bodů, když Slovácko uhrálo domácí bezbrankovou remízu s Jabloncem, zatímco Teplice hrály s Brnem 1:1. Výhru naopak oslavila Slavia, která zdolala Jihlavu. Nezaváhala ani Plzeň, jež porazila Příbram a udržela první místo v tabulce.

| ČTK |Fotbal

Plzeň přehrála Brno 2:0 a vede tabulku o čtyři body

Fotbalisté Plzně v 15. kole první ligy porazili doma Brno 2:0 a po polovině soutěže vedou tabulku o čtyři body před druhou Slavií. Úřadující šampioni si tak zajistili titul půlmistra, prodloužili ligovou sérii bez porážky na 11 utkání a před svými diváky vyhráli pošesté za sebou. Góly se o to zasloužili Michael Krmenčík a střídající Michal Ďuriš. Zbrojovka naopak ztratila pošesté v řadě a je čtrnáctá.

Tecl pomohl Jablonci dvěma góly k výhře 3:0 nad Libercem

Severočeské derby ovládl ve 14. ligovém kole Jablonec, který si s Libercem poradil 3:0. Tak vysokou porážku utrpěli liberečtí hráči od svého rivala naposledy v únoru 2011. Dvěma zásahy se na vítězství Jablonce podílel Stanislav Tecl a o jednu brnaku se postaral Ondřej Mihálik.

Plzeň remizovala s Boleslaví a tabulku vede jen o dva body. Teplice vyhrály na hřišti Bohemians

Bez vstřelené branky skončilo ve 14. kole ePojisteni ligy utkání Plzně s Mladou Boleslaví. Na druhý Zlín má tak Plzeň náskok už jen dvou bodů. Teplice se díky vítězství 1:0 s Bohemians posunuly na šesté místo. Jediný gól vstřelil už v osmé minutě Jakub Hora. Brno remizovala 2:2 s Příbramí, kdy obě branky Zbrojovky dal Milan Škoda.

Zlín zvítězil v Jihlavě 3:1 i díky sportovnímu gestu Rosy

Duel předposledního a druhého týmu tabulky nabídl ve 14. kole vyrovnanou první polovinu, ale také sportovní gesto fair play jihlavského stopera Antonína Rosy. Zlín se díky vítězství 3:1 nad Jihlavou přiblížil vedoucí Plzni, která má ale odehráno o zápas méně.

Fotbalisté Boleslavi si připisují čtvrtou výhru v řadě a posouvají se do čela

Fotbalisté Mladé Boleslavi ukázali, že jejich pozice v tabulce není náhoda. V předehrávce 10. kola ePojisteni.cz ligy si poradili s Bohemians 1905 3:1 a připsali si pátou výhru v řadě. Zároveň se minimálně do zítřka posunuli na první příčku v tabulce. K vítězství výrazně přispěl navrátilec ze Sparty Marek Matějovský, který vstřelil úvodní gól.

Bakoš vystřelil Plzni vydřenou výhru v Teplicích

Fotbalisté Plzně slaví čtvrtou výhru za sebou. V 8. kole první ligy vydřeli vítězství 1:0 na hřišti Teplic a spolu s Mladou Boleslaví tak ztrácí jediný bod na vedoucí Zlín. O gól se v závěru poločasu se z jediné střely Viktorie na branku postaral Marek Bakoš po hezké akci Milana Petržely. Zařídil tak první výhru Plzně v Teplicích od února 2012. Teplice naopak nebodovaly naplno už potřetí za sebou a po nadějném začátku sezony se propadly do druhé poloviny tabulky.

Mladá Boleslav porazila Jablonec 2:1 a poskočila do čela tabulky

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v páteční předehrávce 8. kola první fotbalové ligy Jablonec 2:1 a zatím se dočasně posunuli do čela tabulky o dva body před Zlín. Díky trefě Tomáše Přikryla zvítězila Boleslav počtvrté z posledních pěti kol. Naopak Jablonec už pošesté v řadě prohrál.

Fotbalová Sparta uspěla na Dukle. Plzeň otočila zápas proti Slavii

Fotbalová ePojisteni.cz liga dnes pokračovala třemi zápasy. V prvních dvou, které se hrály od 17.00, se z výher těšily hostující celky. Zatímco Sparta vyhrála v malém pražském derby na Dukle v poměru 2:0, Liberec zvítězil 1:0 na hřišti v Příbrami. Čest domácích zachránila ve večerním duelu Plzeň, která otočila vývoj zápasu se Slavií.

Mladá Boleslav doma porazila Hradec Králové a je v čele. Jihlava nestačila na Teplice

Mladá Boleslav potvrdila v utkání 5. kola první ligy roli favorita a na domácím stadionu porazila Hradec Králové 2:0. Vítězství zajistili domácímu celku Lukášové Magera a Hůlka. Mladá Boleslav si tak připsala čtvrtou výhru z pěti utkání a je v čele neúplné tabulky. Ani v pátém ligovém utkání se nepodařilo zvítězit Jihlavě. Doma prohrála s Teplicemi 0:2.

|Jakub Marek, Jakub Knoll |Fotbal

S výkony ligových rozhodčích jsem zatím spokojen, říká jejich šéf Listkiewicz

Novému ročníku nejvyšší domácí fotbalové soutěže se v úvodních ligových kolech výraznější přešlapy sudích vyhnuly. Jediným hlavním rozhodčím, který zatím dostal trest je Jan Jílek. Ten řídil duel Jihlava-Slavia a za chybně nařízenou penaltu ve prospěch Pražanů přijde o čtyři zápasy. Přesto ale předseda českých rozhodčích Michal Listkiewicz zatím kritikou šetří.