play-off

|David Kalvas, Michal Sobotka |Hokej

Titul bych chtěl ještě jednou vyhrát, hlásí Radivojevič. V extralize dostane možná poslední šanci

Masarykův pohár pro vítěze nejvyšší hokejové ligy může mít stejného držitele jako loni. Liberec nedělním vítězstvím v Chomutově ukončil semifinálovou sérii a ve finále bude obhajovat titul proti Kometě Brno. Možná poslední šanci na velkou trofej dostane slovenský útočník Bílých Tygrů Branko Radivojevič.

Dám si pivko a pak mi to dojde. Útočník Komety Zohorna rozhodl už druhou sérii

|David Nekvinda, VM |Hokej

Hokejisté Komety Brno si zahrají o extraligový titul, v semifinále totiž porazili Hradec Králové 4:2 na zápasy. Ten poslední vyhráli na domácím ledě 2:1 po prodloužení, které v 18. minutě ukončil útočník Hynek Zohorna. A nebyl to pro něj v kariéře nový pocit. Před třemi lety rozhodl šesté čtvrtfinále Komety s Plzní také v prodloužení střelou do úplně stejné branky.

| ČTK, VM |Hokej

Kometa má mečbol, páté semifinále v Hradci vyhrála 3:1

Třetí bod v semifinálové sérii hokejové extaligy mezi Hradcem Králové a Brnem získala hostující Kometa. Jihomoravané díky dvěma brankám a asistenci Jakuba Krejčíka zvítězili v pátém zápase 3:1 a v sobotu na vlastním ledě mohou znovu po třech letech slavit postup do finále.

| ČTK |Hokej

Pastrňák dvakrát skóroval a pomohl Bostonu k postupu do play-off

Hokejisté Bostonu porazili v úterním utkání NHL i s přispěním dvou branek Davida Pastrňáka Tampu Bay 4:0 a poprvé od roku 2014 si zahrají v play off. Výhru Bruins podpořil dvěma asistencemi také David Krejčí. Po téměř měsíční pauze se v obraně Chicaga objevil Michal Rozsíval a připsal si asistenci při prohře na ledě Colorada 3:4 v prodloužení.

Chomutov snížil semifinálovou sérii, Bílé Tygry porazil 2:0

Piráti Chomutov zdramatizovali semifinálovou sérii play-off hokejové extraligy. Ve třetí třetině jednoznačně přestříleli obhájce titulu z Liberce a po gólech Vondrky a Humla vyhráli 2:0, stav série je 2:1 pro Tygry. Do čela baráže jde Jihlava, která v Českých Budějovicích vyhrála po prodloužení.