Autorka

Karolína Peřestá

Životní motto: Řekni to nahlas a z toho vycházej!

Před rozhlasem: Kromě několika měsíců psaní v novinách jen letní brigády v rozličných oborech. Ale díky folkloru jsem se odmalička nebála vystupovat před lidmi, naopak. Takže i když jsem o rozhlasové žurnalistice jen tiše snila, kamarád mikrofon si mě stejně našel.

Co mě baví: Všechno, co mi dělá radost. Trávit čas s milovanými a nejbližšími. Vymýšlet, jakým způsobem ho strávit. Baví mě pracovat s dětmi. Ráda tančím, zpívám - a pořádně nahlas! Ale protože jsem jen člověk, taky se mi občas na chvíli vybijí baterky nebo na mě padne splín. To se pak nejraději se zavrtám někam, kde jsem jen já, klid a černobílé klapky piana.

E-mail: karolina.peresta@rozhlas.cz

RSS autorky

Články autorky

|Karolína Peřestá |Zprávy z domova

Majitel Likérky Drak je vinen. Soud ho poslal na 11,5 roku do vězení

Majitele Likérky Drak Pavla Čanigu poslal Krajský soud ve Zlíně na 11,5 roku do vězení za krácení daně ve prospěch organizované skupiny. Desetiletý trest pak dostal distributor Robert Sedlařík. Za obchodování s nelegálním lihem od podnikatele Radka Březiny udělila soudkyně trest také čtyřem obchodním zástupcům, a to od dvou do čtyř let. Škoda je podle soudu víc než miliarda korun. Verdikt není pravomocný.