Utkání Havířova s Třincem ukončil telefonát hrozící bombou

Anonymní telefonát o uložení bomby na stadiónu předčasně ukončil dnešní zápas 40. kola hokejové extraligy mezi Havířovem a Třincem. V době, kdy bylo odehráno necelých pět minut třetí třetiny, hlavní rozhodčí Martin Homola utkání za stavu 4:2 pro domácí tým ukončil.

Extraliga

Extraliga

Sekretář havířovského klubu Pavel Jurčík řekl, že telefonát neznámého muže přijala ostravská centrála tísňového volání na lince 112. Po telefonické poradě s ředitelem extraligy Stanislavem Šulcem pak policisté nařídili okamžitý konec zápasu.

Výsledky 40. kola:

Hamé Zlín - Sparta Praha 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 18. Veselý (Vlach) - 11. Jiruš (Broš, Paroulek), 41. Ujčík (P. Martinec, Žemlička), 54. Kratěna (Broš, Tomajko). Rozhodčí: Kolísek - Šimůnek, Tošenovjan. Vyloučení: 5:5, navíc Galvas (Zlín) 10 minut. Bez využití. Diváci: 5828.

Keramika Plzeň - Vsetínská hokejová 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 11. J. Straka (Eiselt, Dvořák), 21. J. Straka (Dvořák, Eiselt), 47. J. Štefanka (Adamský, Branda), 52. J. Straka (Dvořák, Mazanec) - 10. Ambruz. Rozhodčí: Minář - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 6740.

Chemopetrol Litvínov - Bílí tygři Liberec 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 20. Alinč (Ťupa), 45. T. Martinec (Klobouček), 52. Alinč (Kotrla) - 22. V. Novák (Kašpařík), 40. V. Novák (Jiří Kudrna, Čakajík). Rozhodčí: Nečas - Vitík, Sychrovský. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4350.

České Budějovice - ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 44. Z. Neckář - 24. Vyhlídal (D. Pospíšil), 38. Lubina (Rolínek), 51. Kudrna (Lubina, Blažek). Rozhodčí: Turčan - Chytil, Pospíšil. Vyloučení: 6:5, navíc M. Sýkora (Pardubice) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 6121.

Slavia Praha - Vítkovice 1:1 po prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávka: 1. Šaffer - 57. D. Moravec (Kaděra). Rozhodčí: Havlík - Bláha, Matějček. Vyloučení: 7:11. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 3391.

Havířov Panthers - Oceláři Třinec 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) - v 45. minutě předčasně ukončeno

Branky a nahrávky: 5. Hebar (Michael Procházka, Dobrovolný), 8. Lamich (Michael Procházka), 24. Cartelli (Sršeň, Folta), 38. Folta (Sršeň, Cartelli) - 24. R. Král (Zadina, Jančařík), 42. Ivan (Meluzín). Rozhodčí: Homola - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváci: 2915.

Příští program:

Sobota 18. ledna - dohrávka 40. kola:

17:00, Karlovy Vary - Znojmo (1:4, 1:0, 4:8).

Neděle 19. ledna - 41. kolo:

17:00, Třinec - Zlín (3:7, 6:1, 1:3), Vítkovice - Karlovy Vary (3:2 v prodl., 5:0, 6:3), Vsetín - Litvínov (3:4, 2:6, 4:1), Pardubice - Havířov (6:3, 4:2, 3:1),

17:30, Znojmo - Plzeň (2:3, 5:3, 1:3), Liberec - Slavia Praha (3:1, 0:9, 0:1 v prodl.),

18:00, Sparta Praha - České Budějovice (2:4, 2:1, 2:1).

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít