Zataženo a na horách sněžení

Odpoledne bude převážně zataženo, od jihozápadu místy s deštěm. Na jihu Moravy zpočátku místy mlhy. Nejvyšší teploty 6 až 10 stupňů Celsia, na horách v 1000 m kolem 4 stupňů. Mírný jižní vítr 5 až 20 km/h, v Čechách od severozápadu zesilující čerstvý jihozápadní 20 až 35 km/h, na hřebenech hor kolem 70 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tlak bude slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

V noci bude převážně zataženo s deštěm, na hřebenech českých hor srážky smíšené nebo sněhové. Ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 5 až 1 stupně Celsia. Mírný jižní vítr 5 až 20 km/h.

V neděli bude převážně zataženo s deštěm, na hřebenech českých hor srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, na Moravě a ve Slezsku až 10 stupňů, v 1000 m na horách kolem 1 stupeň, v Jeseníkách a Beskydech kolem 4 stupňů Celsia. Slabý proměnlivý vítr 5 až 15 km/h, na Moravě a ve Slezsku mírný jižní vítr 5 až 20 km/h. Tlak se měnit nebude a rozptylové podmínky budou většinou dobré.

V pondělí meteorologové předpovídají zpočátku zataženo s občasným deštěm, který bude na horách a v Čechách i ve středních polohách přecházet ve sněžení. Odpoledne v západní polovině Čech protrhávání oblačnosti. Noční teploty 3 až -1 °C, denní teploty 2 až 6 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 15 až 25 km/h .

V úterý bude převážně oblačno, místy sněhové přeháňky, na severovýchodě zpočátku i trvalejší sněžení. Noční teploty 0 až -4 °C, denní teploty -1 až +3 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 15 až 25 km/h bude během dne slábnout.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme