Anterselva

Čeští biatlonisté domů nejedou, v Anterselvě ladí formu na mistrovství světa. Rodiny se chystají za nimi

|David Nyč, Nikola Šrámková |Zimní sporty

Šestý díl Světového poháru biatlonistů skončil a ani v Itálii nevyšel český tým medailově naprázdno. Ještě ale chvíli potrvá, než Gabriela Koukalová vybalí z tašky tenhle cenný kov a doma si ho vystaví. Reprezentační výběr totiž zůstává v Anterselvě, kde se bude připravovat na blížící se mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu.

|Nikola Šrámková |Zimní sporty

Z českého tria skončil v závodě s hromadným startem nejlépe Moravec. Vyhrál Nor Johannes Bö

Závod s hromadným startem ve Světovém poháru v italské Anterselvě ovládl Nor Johannes Thingnes Boe, který na střelbě zaznamenal čtyři nuly a připsal si první triumf v sezoně. Za ním dojel Francouz Quentin Fillon Maillet a třetí byl ruský závodník Anton Šipulin. Z Čechů se nejlépe umístil Ondřej Moravec na třiadvacáté příčce a hned za ním byl Michal Šlesingr.

|David Nyč |Zimní sporty

Biatlonisté si užívají prosluněné Anterselvy. Krása, jen se tu hůř dýchá, říká Šlesingr

Čeští reprezentanti v biatlonu si po zamlženém Oberhofu a deštivém Ruhpoldingu konečně užívají sluníčka. Italská Anterselva díky příjemnému počasí a prostředí všem lyžařům lépe dobíjí energii. Michal Šlesingr přece jen našel jednu menší vadu na kráse resortu – ve vysoké nadmořské výšce se závodníkům hůř dýchá.

|David Nyč, Nikola Šrámková |Zimní sporty

Volný čas biatlonisty Krčmáře? Střílí góly a užívá si společnosti fotbalových hvězd Realu Madrid

Biatlonová elita se začátkem týdne přesunula do italské Anterselvy, kde už ve čtvrtek začne další díl Světového poháru. Ale ještě než se začne závodit, mají reprezentanti čas na trénink, a taky sami na sebe. Třeba Michal Krčmář, když zrovna nejede na běžkách a nestřílí z malorážky, hraje fotbal. Tedy, ne že by se přímo on honil za míčem, v tomhle případě dokonce může jen sedět. Na hotelu, kde ho navštívil reportér David Nyč, relaxuje při hraní počítačové hry.