Pohřešovaný taxikář z Prahy se našel ve Francii, v noci se ozval přátelům

Pražský taxikář Miloš Novák, po kterém od úterý pátrají policisté, se našel ve Francii. Podle zjištění Českého rozhlasu se devětadvacetiletý muž ozval v noci svým přátelům a měl by být v pořádku. Potvrdila to i mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pohřešovaný taxikář Miloš Novák | Foto: Policie ČR

„Detektivové tak okamžitě prostřednictvím Interpolu začali pracovat na ověření jeho totožnosti. V současné chvíli ještě oficiálně nemáme potvrzeno, že se skutečně jedná o pohřešovaného muže, ale s největší pravděpodobností to tak bude. Proč odjel a nedal svým blízkým jedinou zprávu, bude předmětem dalšího prověřování. Hledaný by měl být zdráv a bez jakékoli újmy,“ uvedla Jeřábková.

Naposledy ho svědci viděli v pondělí brzo ráno na území Prahy 6. Od té doby od něj jeho blízcí neměli žádné zprávy. Jeho zmizení nahlásili policii v úterý v podvečer.

Pražské taxikáře děsí od letošní zimy dosud neznámý vrah tří jejich kolegů. Prvního zavražděného našli v jeho autě mrtvého v únoru na pražských Vinohradech. V dubnu pak v Uhříněvsi na poli objevili těla dalších dvou řidičů taxislužby. Později se našla také jejich auta.

Podle vyšetřovatelů je pravděpodobné, že všechny tři vraždy má na svědomí jeden člověk a motivem byl právě fakt, že pracovali jako taxikáři.

Minulý týden policie zveřejnila portrét důležitého svědka vražd, který by zároveň mohl být i pachatelem.

Tomáš Bystrý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme