Ručinský přihrával na první gól Dallasu

Hokejista Martin Ručinský byl jediným českým hráčem, který se zapsal do statistik zápasů NHL. V zápase mezi Dallasem a San Jose, který domácí vyhráli 4:1, si připsal jednu přihrávku. Ve zbývajících dvou utkáních porazilo Chicago Anaheim 2:1 a stejným výsledkem skončilo i střetnutí mezi Phoenixem a Columbusem.

hokej

hokej

Oba duely v Chicagu i Phoenixu měly podobný průběh. Domácí si vytvořili dvoubrankový náskok, hostujícím týmům se podařilo snížit v obou případech až ve třetí třetině. Anaheimu 38 vteřin před koncem, Colombusu deset minut před závěrečnou sirénou. Vítězné celky měly velké opory ve svých gólmanech - chicagském Passmoreovi a Burkovi v brance Kojotů.

Výsledky:

Chicago - Anaheim 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) , branky: 10. Sullivan, 12. Daze - 60. Cullen, střely na branku: 27:17

Dallas - San Jose 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) , branky: 9. Turgeon (Ručínský) , 10. Langenbrunner, 38. Hatcher, 50. Nieuwendyk - 23. Nolan, střely na branku: 35:18

Phoenix - Columbus 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) , branky: 7. Nagy, 17. Briere - 50. Harkins, střely na branku: 23:25