Také slovenská policie si vybrala slogan ‘Pomáhat a chránit‘

Policejní auta na Slovensku dostanou stejný slogan, jaký už několik let používají i jejich čeští kolegové - Pomáhat a chránit. Na slovenském internetu se už ale objevily názory, podle kterých nový slogan vůbec nic nezmění. Jen se objeví hodně nových vtipů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie v akci (ilustrační foto) | Foto: Ondřej Jánoška

Do podzimu by flotila osmi tisíc aut slovenského ministerstva vnitra měla mít na kapotě nový slogan. Slovenští recesisté už si ale brousí ostrovtip, stejně jako v Česku se i na Slovensku dá namísto slov pomáhat a chránit dosadit prakticky cokoli. Dokonce i slovenský policejní prezident připustil, že se objeví nové vtipy o policistech.

Nápis na autě má strážníkům připomínat, proč jsou vlastně ve službě. Někteří glosátoři v internetových diskusích už se ale ptají, jestli ke sloganu dostanou policisté také návod k použití.

Nedávno vzbudila širokou kritiku policejní práce kauza, kdy policisté propustili vykradače aut, přestože jim pachatele přivedli samotní poškození.

Ministr vnitra laxní policisty potrestá přeložením na východní Slovensko. Budou prý jako odstrašující přiklad zmínění i v policejních učebnicích.

Vojtěch Berger, bre Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme