Nošovická automobilka Hyundai přijme tisíc nových zaměstnanců

Automobilka Hyundai v Nošovicích přijme další tisícovku zaměstnanců. Dnes představila v předpremiéře nový model ix20 a právě kvůli jeho výrobě obnoví nábory nových pracovníků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nošovická automobilka Hyundai představila nový model ix20 | Foto: ČTK

Dnes to byla pouze česká předpremiéra. V pořadí již třetí nošovický model ix20 bude oficiálně odhalen až na autosalónu v Paříži.

Firma odhaduje roční plán výroby na 55 tisíc kusů. Se dvěma směnami to ale nepůjde, dodává za Hyundai Nošovice Petr Vaněk:

„Třetí směna bude znamenat vytvoření zhruba tisícovky pracovních míst přímo v našem závodě a dalších přibližně dvou až dvou a půl tisíc míst u našich subdodavatelů.“

Znamená to, že Hyundai znovu otevře své náborové centrály. V minulosti se tady vždy tvořily fronty. Proto má automobilka již nyní v evidenci celou řadu lidí z minulých náborů.

„V databázi máme třeba i lidi, kteří již prošli přijímacím pohovorem a byli shledáni jako vhodní k zaměstnání. Ti budou osloveni jako první,“ dodává Petr Vaněk.

Martin Knitl, Jan Piroch Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme