Nejlepším českým trenérem za rok 2013 je Petr Novák, kouč Martiny Sáblíkové

Na večeru Unie profesionálních trenérů převzali ocenění ti, kteří stojí obvykle v pozadí úspěchu sportovců. Nejlepším z posledního roku byl trenér Martiny Sáblíkové Petr Novák.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petr Novák si spokojeně plácá s Martinou Sáblíkovou | Zdroj: ČTK

Třetím v pořadí ankety o trenéra roku 2013 byl Jaroslav Navrátil, nehrající kapitán vítězného tenisového daviscupového týmu. Druhý byl bývalý kouč fotbalové Viktorie Plzeň a trenérem roku je Petr Novák – trenér rychlobruslařky Martiny Sáblíkové.

Hned několik trenérů pak vstoupilo do Síně slávy Unie profesionálních trenérů: fotbalový kouč Karel Brückner, Marie Čermáková – plavecká trenérka skoků do vody, Pavel Doležel – sám bývalý cyklista a poté trenér, Bedřich Dvořák – kanoista. In memoriam Ivan Hlinka – hokejový kouč, Pavel Petera basketbalový, také in memoriam, Jan Vrábel – atletický trenér a Jiří Zerzáň – legendární trenér házené.

Přehrát

00:00 / 00:00

Na slavnostním večeru byl i reportér Tomáš Kohout

Během slavnostního večera došlo i na zajímavé historky, ale účastníci rozebírali i současné problémy, které mají. Je jím třeba nedostatek trenérů u mládeže.

Tomáš Kohout, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme