Zlín je už druhý v tabulce hokejové extraligy

Hokejisté Zlína vystřídali před reprezentační přestávkou Spartu na druhém místě extraligové tabulky. Pražané sužovaní početnou marodkou v dnešním 20. kole prohráli 2:5 v Litvínově, zatímco zlínský celek porazil Karlovy Vary jednoznačně 4:0. Vedení v soutěži si upevnily Pardubice, které po pěti zápasech bez výhry zdolaly Třinec 3:2. České Budějovice potřetí za sebou vyhrály a přepustily poslední místo Liberci.

Tipsport extraliga

Tipsport extraliga | Foto: Hokej.cz

Jaroslav Stuchlík - trenér Zlína: "Po nevydařeném utkání ve Vítkovicích jsme měli o čem přemýšlet, taky bilance Karlových Varů na hřištích soupeřů nás varovala. Proto jsme k utkání přistoupili zodpovědně a v první třetině získali jednobrankový náskok. Naštěstí soupeř velkou šanci nevyužil a od druhé třetiny jsem byli lepší. V závěrečné části jsme soupeře nepouštěli do vážnějších příležitostí a s přehledem náskok uhájili."

Výsledky 20. kola:

Vítkovice - Znojmo 3:4 v prodl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1), Liberec - Plzeň 1:1 (1:0, 0:1, 0:0), Zlín - Karlovy Vary 4:0 (1:0, 3:0, 0:0), Slavia Praha - Kladno 4:2 (2:2, 2:0, 0:0), Litvínov - Sparta Praha 5:2 (3:2, 1:0, 1:0), Č. Budějovice - Vsetín 3:1 (1:0, 2:1, 0:0), Pardubice - Třinec 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)

Vladimír Vokál Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít