Přednost na lístky zatím nevyžaduji, říká Fantomas z hokejového hlediště

Ve filmech je pánem pařížského podsvětí, na hokejovém šampionátu patří Fantomas mezi nejznámější fanoušky českého týmu. Muž s maskou filmového zločince sice na několika zápasech chyběl, při vítězném čtvrtfinálovém zápase Česka proti Finům však už v hledišti seděl.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Známý fanoušek s maskou Fantomase.

Známý fanoušek s maskou Fantomase. | Zdroj: ČTK

Muž s maskou Fantomase se jmenuje Vasil Simkovič a je z Ústí nad Labem. Ve fanzóně, kde ho Český rozhlas zastihl v doprovodu dcery, však masku ještě neměl.

„Jinak bychom se nedostali ani na hokej,“ řekl. „Protože jak by se objevil Fantomas, a ještě vedle své dcery, tak by se tady strhla mela,“ dodal.

Přehrát

00:00 / 00:00

V hokejové fanzoně rozmouval s Fantomasem reportér ČRo Ľubomír Smatana

Fandit národnímu týmu jako Fantomas jezdí už dlouhá léta – masku prý má od roku 1999 – a doufá, že může být pro hráče i jakýmsi talismanem.

„Teď jsme byli za hráči, než odjížděli, na hotelu. A Fantomas si se všemi hráči tam podal ruku a popřál good luck, a tak to má být,“ líčil muž.

Nějakou přednost při koupi lístků však prý nemá. „Zatím to Fantomas nevyžaduje, Fantomas začíná tajně a včas. V listopadu se řeší lístky, ne teď někdy v březnu,“ podotkl.

Kolik peněz už muž s maskou a v dresu s číslem 68 do svého koníčku dal, neví ani on sám.

„Fantomas si to nepamatuje,“ konstatoval Vasil Simkovič. „Je to v rámci nějaké dovolené. Každý máme nějakého koníčka, i Fantomas a naše rodina,“ dodal.

Ľubomír Smatana, kov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme