Drama v ordinaci: pacient zastřelil zubaře

Dva mrtví - takový je výsledek střelby v zubní ordinaci v Ječné ulici na Praze 2. Lékaře přímo v průběhu běžného ošetření z neznámých důvodů zastřelil jeho vlastní pacient. Sám pak obrátil zbraň proti sobě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pistole | Foto: Jan Rosenauer

Jak přímo na místě zjistil reportér Radiožurnálu Jaroslav Skalický, pohřební služba odvezla ze zubní ordinace v domě na dolním konci Ječné ulice mrtvé tělo zabalené v černém pytli. Už před tím odtud spěchala záchranka s těžce zraněným mužem postřeleným na hlavě do nemocnice, kde o několik hodin později zemřel.

"Bývalý lékařův pacient několika výstřely z legálně držené zbraně usmrtil na místě zubního lékaře, poté obrátil zbraň proti sobě a poranil se na hlavě," popsala okolnosti tragédie Kamila Styblíková z pražské policejní správy.

Podle neověřených informací pacient střílel na zubaře, protože byl nespokojený s jeho lékařskou péčí. Na otázku, co dramatu v ordinaci předcházelo a kdo a proč byl skutečně vrahem, dá ale odpověď až policejní vyšetřování.

Jaroslav Skalický, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme