Odpoledne zataženo, občas déšť, 2-6 °C

Odpoledne bude většinou zataženo, v Čechách od jihozápadu s občasným deštěm, na horách na severu území zpočátku déšť se sněhem. Na Moravě a ve Slezsku polojasno, od západu přibývání oblačnosti, k večeru ojediněle déšť, na horách déšť se sněhem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Teploty vystoupí na 2-6, na horách kolem 0, na Šumavě a v Krušných horách kolem 4 °C. Mírný jižní vítr 10-25 km/h. Tlak bude slabě klesat. V noci bude většinou zataženo, místy déšť, nebo mrholení, zvláště na severu území a místy mlhy. Teploty poklesnou na 5-1°C. Mírný jižní vítr 10-25 km/h.

Ve středu nás ráno a dopoledne čekají mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se bude během dne místy rozpouštět, ojediněle mrholení. Na horách bude většinou polojasno. Denní teploty vystoupí na 6-10, při zmenšené oblačnosti až na 13, na horách na 12 °C. Mírný jižní vítr 10-25 km/h. Tlaková tendence: slabý pokles.

Čtvrtek: Ráno a dopoledne bude zataženo, mlhavo a ojediněle mrholení. Později většinou poljasno, na západě a severozápadě Čech oblačno a místy přeháňky. Nejnižší noční teploty 5-1, při vyjasnění kolem - 2 °C, nejvyšší denní 7-11, při celodenní nízké oblačnosti kolem 5 °C. Slabý jižní vítr do 15 km/h.

Pátek: Zataženo nízkou oblačností, mlhavo a ojediněle mrholení. Na horách a místy i v nížinách polojasno až skoro jasno. Noční teploty se budou pohybovat od 3 do -1 °C, nejvyšší denní 4-8, při zmenšené oblačnosti kolem 11 °C. Slabý jihozápadní vítr 5-15 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme