Policie identifikovala mrtvolu z vlaku

Policii se podařilo zjistit totožnost mrtvého muže, jehož tělo našel pracovník Českých drah na hlavním nádraží v Praze. Železničář objevil kufr ve středu krátce po příjezdu rychlíku 353 z Německa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jak řekla Českému rozhlasu 1 - Radiožurnálu pražská policejní mluvčí Eva Brožová, pražským policistům se přes Interpol a německé kolegy podařilo pomocí otisků prstů identifikovat mrtvého muže.

Jedná se o devětadvacetiletého občana Číny. Díky rychlé a kvalitní práci německých policistů získali čeští kriminalisté i fotografii muže. Probíhá vyšetřování, které má mimo jiné objasnit jak a kde byl kufr s mrtvolou naložen do vlaku.

Policie žádá každého, kdo si na stanicích, kterými vlak projížděl, všiml šedomodrého kufru skrývající ho tělo zavražděného, aby se přihlásili na nejbližší policejní služebně nebo na lince 158. Jedná se o středeční spoj rychlíku R-353 z Německa. Souprava byla v Norimberku sestavena z přípojů ze Stuttgartu, Mnichova a Frankfurtu.

Petr Doležel, Radek Fischer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme