Předpověď počasí na neděli 27. října

Odpolední obloha bude zatažená, postupně bude od západu pršet, ojediněle se vyskytnou i bouřky a čekejte i velmi silný vítr. Teploty vystoupí na 10-14 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

V silném západním proudění bude rychle postupovat přes naše území k východu studená fronta.

Odpoledne čekejte zataženo, postupně od západu s deštěm, na jihu území srážky místy. K večeru v Čechách protrhávání oblačnosti a přechod k přeháňkám. Ojediněle bouřky. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem 8 stupňů Celsia. Čerstvý jihozápadní vítr 20 až 35 km/h, k večeru až silný 35 až 50 km/h, místy s nárazy kolem 130 km/h.

Tlak bude silně klesat a rozptylové podmínky budou dobré.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Nárazovitý vítr může působit zejména v noci a ráno na osoby citlivé na velmi rychlé krátkodobé výkyvy tlaku vzduchu, hlavně kardiaky, astmatiky a psychicky labilní jedince. Stupeň zátěže však umožńuje běžný denní režim bez omezení pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Marika Táborská, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme