Britská policie pátrá po vrahovi prostitutek

Ve východní Anglii pokračuje důkladné pátrání po vrahu nebo vrazích prostitutek, jejichž těla byla nalezena - nejprve tři minulý týden a včera dvě další.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Britští policisté | Zdroj: ČTK

Během dneška se očekává potvrzení jmen dvou pohřešovaných mladých žen, jejichž těla byla nalezena nedaleko silnice A14. Je to ve východní Anglii několik kilometrů na východ od zalesněné oblasti nedaleko města Ipswiche, kde byly minulý týden byly nalezeny první tři mrtvoly nahých dívek, které se živily prostitucí.

Jejich jména již jsou známa. Brian Connel, otec jedné z pohřešovaných dívek, jejichž jména se již objevila v novinách, nevěděl, že jeho dcera se živila prostitucí - řekl to v rozhovoru pro domácí rádio BBC.

Nicméně jeho dcera, Paula, v rozhovoru pro televizi ITV začátkem prosince řekla, že se hodlá nadále živit prostitucí, protože potřebuje peníze. Policie si zatím není jista, zda vraždy spáchal jeden člověk, ale noviny píší o sériovém vrahovi.

Milan Kocourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme