Čarnogurský stráví svátky doma

Z banskobystrické nemocnice byl dopoledne do domácího ošetřování propuštěn slovenský ministr spravedlnosti Ján Čarnogurský, který tam byl hospitalizován po nedávné havárii nedaleko Banské Bystrice. Řekl to ředitel nemocnice Michal Bucek.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na cestě domů, do domácího léčení ministra doprovází ošetřující lékař Milan Kanianský. Ministr tedy podle předpokladu stráví Vánoce v kruhu svých nejbližších. Podle Kanianského se stav ministra v posledních dnech „výrazně zlepšil“. Pacient „přešel na normální stravu, zajímá se o dění, čte noviny“.

Také tři lidé z dalších šesti zraněných při nehodě Čarnogurského vládního vozu byli už propuštěni do domácího ošetření. Zdravotní stav zbylých tří zraněných, kteří podstoupili v průběhu týdne několik operací, je nyní stabilizován. Pokud u nich nenastanou další komplikace, ani jeden z nich by podle ředitele nemocnice už neměl být operován.

Při havárii, kterou podle vyšetřovatelů způsobil řidič vládního BMW, zahynuly minulý týden v pátek na místě dvě osoby, dalších sedm lidí bylo zraněno.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme