Hollywoodské osobnosti chtějí zachránit letošní Oscary

Za záchranu letošních Oscarů, jejichž vyhlašování může ohrozit stávka scénáristů, bojují známé hollywoodské osobnosti. Dohoda se začíná pomalu rýsovat, ale čas běží. Slavnostní předávání nejslavnějších filmových cen je naplánováno na 24. března a scénář ceremoniálu je třeba dokončit v následujících dnech.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Socha před Kodak Theatre | Foto: Miroslav Konvalina

Vlivné hollywoodské osobnosti jako Tom Hanks, George Clooney a Steven Spielberg se zasazují o to, aby se slavnostní předávání cen Americké filmové akademie nemuselo obejít bez přítomnosti hvězd. Manažeři filmového a televizního průmyslu už došli v některých oblastech k dohodě se sdružením scénáristů, v jiných se dohodě přiblížili.

Americká média začínají být optimističtější v předpovědích letošních Oscarů. V Hollywoodu si už všechny strany uvědomují, že pokud se před "oscarovou nocí" nedohodnou, ztratí nejen velké finanční prostředky, ale také sympatie 40 miliónů televizních diváků, kteří se každý rok na přenosy z udělování Oscarů těší.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme