Miloševičův syn opustil Jugoslávii

Marko Miloševič, nenáviděný syn bývalého jugoslávského prezidenta Slobodana Miloševiče, dnes ráno spolu se svou manželkou a dítětem nastoupil do letadla směřujícího do Moskvy. Agentuře Reuters to prozradil pilot společnosti Avio Genex Milenko Nikitič.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Dnes ráno v 8:40 Marko Miloševič a jeho manželka a dítě opustili Jugoslávii v letadle (jugoslávských aerolinií) JAT. Odletěl do Moskvy," prohlásil Nikolič. Marko prý vlastní rozsáhlé obchodní impérium, které zahrnuje zábavní komplex v otcově rodném městě Požarevaci, který mu již vynesl velké bohatství. Jeho obchodní aktivity byly údajně spojeny s řadou postav podsvětí. U řadových Srbů budilo odpor jak jeho arogantní vystupování, tak pochybné obchodní aktivity.

Prezident Miloševič ve svém televizním vystoupení z pátečního večera mimo jiné prohlásil, že se těší na klidnější život po svém odstoupení a na to, jak stráví více času se svým vnoučkem, malým Markem.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme