Miloševičův syn opustil Jugoslávii

Marko Miloševič, nenáviděný syn bývalého jugoslávského prezidenta Slobodana Miloševiče, dnes ráno spolu se svou manželkou a dítětem nastoupil do letadla směřujícího do Moskvy. Agentuře Reuters to prozradil pilot společnosti Avio Genex Milenko Nikitič.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

"Dnes ráno v 8:40 Marko Miloševič a jeho manželka a dítě opustili Jugoslávii v letadle (jugoslávských aerolinií) JAT. Odletěl do Moskvy," prohlásil Nikolič. Marko prý vlastní rozsáhlé obchodní impérium, které zahrnuje zábavní komplex v otcově rodném městě Požarevaci, který mu již vynesl velké bohatství. Jeho obchodní aktivity byly údajně spojeny s řadou postav podsvětí. U řadových Srbů budilo odpor jak jeho arogantní vystupování, tak pochybné obchodní aktivity.

Prezident Miloševič ve svém televizním vystoupení z pátečního večera mimo jiné prohlásil, že se těší na klidnější život po svém odstoupení a na to, jak stráví více času se svým vnoučkem, malým Markem.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme