Miss World 2007 se stala kráska z Číny

Titul Miss World získala čínská kráska Čang C'-lin. Na domácí půdě porazila všech svých 105 konkurentek. Korunku nejkrásnější dívky světa jí předala Češka Taťána Kuchařová, která byla Miss World zvolena loni ve Varšavě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miss World 2007 Čang C'-lin | Zdroj: ČTK

Dvě miliardy lidí v dvou stech zemích mohly u televizních obrazovek sledovat finále soutěže, která se konala na populárním čínském ostrově Chaj-nan.

Třiadvacetiletá Čang C'-lin byla předem považována za favoritku, protože už předtím získala i titul Miss World 2007 Top Model.

Úspěch na domácí půdě potvrdil krátce po oznámení výsledků i velký ohňostroj. Vítězná sekretářka z Pekingu, která se svými 182 centimetry byla zároveň nejvyšší ze všech soutěžících, už s korunkou na hlavě prohlásila, že chce pomáhat všem potřebným.

Na druhém místě se umístila Miss z Angoly a na třetím nejkrásnější dívka Mexika. Letošní Miss České republiky Kateřina Sokolová se mezi prvních pět nejhezčích dívek neprobojovala.

Robert Mikoláš, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme