Zůstaly jen stopy krve. Ve Francii pátrají po čtyřčlenné rodině, šaty ležely stovky kilometrů od domu

Francouzská policie řeší neobvyklý případ. Od poloviny února se pohřešuje čtyřčlenná rodina. Zmizela ze svého domu nedaleko Nantes, ve kterém vyšetřovatelé nalezli stopy krve. O několik stovek kilometrů dál pak našli kalhoty, které patřily dceři. Podezření vzbuzují také příspěvky syna, které dával na internet.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nantes ve Francii | Foto: CC BY-NC-SA 2.0, Arnaud Abélard

Co se v domě u Nantes vlastně stalo, nedokáže v tuto chvíli říct ani policie. Vše ale nasvědčuje tomu, že v něm došlo ke zločinu. Policisté se zatím opírají jen o několik málo stop. Jednadvacetiletý syn Sebastien byl zřejmě psychicky labilní. Jeho příspěvky na internetu svědčí o tom, že trpěl depresemi a jeho chování bylo podivné.

Policisté v domě našli také značné množství krve, která ale patří pouze rodinným příslušníkům. To by nasvědčovalo teorii o rodinné tragédii. Policisté zatím nevyloučili ani únos.

Našel se i vůz syna, ve kterém byla také krev. Vyšetřovatelé ale zdůrazňují, že se auto někdo pokoušel pečlivě vyčistit a zamést za sebou stopy.

Posledním vodítkem jsou kalhoty patřící osmnáctileté dceři Charlotte nalezené běžkyní v lese asi 300 km od místa, kde rodina bydlela. V okolí lesa ale měla rodina další dům, kam jezdívala, k místu má tedy vztah.

V tuto chvíli nemají policisté žádný další hmatatelný důkaz. Případ ohlásila matčina sestra, která se s ní pokoušela několik dní spojit, nakonec se ukázalo, že rodina je od 16. února nezvěstná.

Jan Šmíd, ph Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme