Michal Krčmář

Nejnovější zprávy

|David Nyč, Vojtěch Man |Zimní sporty

V Hochfilzenu pojede pozměněná sestava štafety. Už máme něco najeto, nebojí se Krčmář

Minulý rok sice neskončilo mistrovství světa v biatlonu medailovou radostí českých reprezentantů, v předchozích třech letech ale stáli svěřenci trenéra Rybáře na stupních vítězů vrcholných akcí sezony pravidelně, a plno slávy si užili hlavně při závodech smíšených štafet. Ta letos nastoupí omlazená o Evu Puskarčíkovou a Michala Krčmáře.

| ČTK |Zimní sporty

Smíšená štafeta pojede na MS ve složení Koukalová, Puskarčíková, Moravec, Krčmář

S největší hvězdou Gabrielou Koukalovou a premiérově s Evou Puskarčíkovou rozjedou čeští biatlonisté světový šampionát v Hochfilzenu. Úřadující vítězka Světového poháru Koukalová je po problému s palcem připravena na start čtvrteční smíšené štafety (14:45), kterou poprvé rozjede Puskarčíková. Třetí úsek absolvuje Ondřej Moravec a finišovat bude Michal Krčmář.

Čeští biatlonisté domů nejedou, v Anterselvě ladí formu na mistrovství světa. Rodiny se chystají za nimi

|David Nyč, Nikola Šrámková |Zimní sporty

Šestý díl Světového poháru biatlonistů skončil a ani v Itálii nevyšel český tým medailově naprázdno. Ještě ale chvíli potrvá, než Gabriela Koukalová vybalí z tašky tenhle cenný kov a doma si ho vystaví. Reprezentační výběr totiž zůstává v Anterselvě, kde se bude připravovat na blížící se mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu.

|Nikola Šrámková |Zimní sporty

Z českého tria skončil v závodě s hromadným startem nejlépe Moravec. Vyhrál Nor Johannes Bö

Závod s hromadným startem ve Světovém poháru v italské Anterselvě ovládl Nor Johannes Thingnes Boe, který na střelbě zaznamenal čtyři nuly a připsal si první triumf v sezoně. Za ním dojel Francouz Quentin Fillon Maillet a třetí byl ruský závodník Anton Šipulin. Z Čechů se nejlépe umístil Ondřej Moravec na třiadvacáté příčce a hned za ním byl Michal Šlesingr.

|David Nyč, Nikola Šrámková |Zimní sporty

Volný čas biatlonisty Krčmáře? Střílí góly a užívá si společnosti fotbalových hvězd Realu Madrid

Biatlonová elita se začátkem týdne přesunula do italské Anterselvy, kde už ve čtvrtek začne další díl Světového poháru. Ale ještě než se začne závodit, mají reprezentanti čas na trénink, a taky sami na sebe. Třeba Michal Krčmář, když zrovna nejede na běžkách a nestřílí z malorážky, hraje fotbal. Tedy, ne že by se přímo on honil za míčem, v tomhle případě dokonce může jen sedět. Na hotelu, kde ho navštívil reportér David Nyč, relaxuje při hraní počítačové hry.

|Nikola Šrámková |Zimní sporty

Štafetový závod v Ruhpoldingu ovládli v závěru Norové, Češi dojeli pátí

Štafetový závod SP v německém Ruhpoldingu vyhráli Norové, když v závěru předjeli Rusko, které vedlo od čtvrté střelby. Třetí dojeli Němci, ti po nepovedené střelbě figurovali i na devatenácté pozici. Česká čtyřka ve složení Moravec, Soukup, Šlesingr, Krčmář vybojovala pátou pozici s jedním trestným kolem. Zopakovali tak výsledek z prosincové štafety v Pokljuce.

|David Nyč, Nikola Šrámková |Zimní sporty

Jednotka bolesti u českých biatlonistů? Jeden Karpíšek. Fyzioterapeut zavedl rázovou vlnu

Odjet závod, sbalit, přejet z Oberhofu do Rupholdingu, vytestovat lyže, potrénovat, a jde se znovu na to. Biatlonová elita se rychle přesunula do dějiště pátého dílu Světového poháru. Muže už dnes, tedy ve středu, čekají štafety. Představí se v nich i české kvarteto Moravec, Soukup, Šlesingr a Krčmář, a závodní kombinézu oblékne po pouhých dvou dnech volna.

|Nikola Šrámková |Zimní sporty

Stíhačku v Oberhofu ovládl Francouz Fourcade. Šlesingr obsadil sedmé místo

Francouz Martin Fourcade ovládl stíhací závod v Oberhofu a získal osmý triumf v aktuálním Světovém poháru. Startoval z osmé pozice a s jedinou chybou dorazil do cíle s náskokem minuty a téměř deseti sekund. Nejlepší z Čechů byl Michal Šlesingr, který neudržel druhou pozici po sprintu a skončil na sedmém místě. Druhou pozici obsadil ve stíhačce Němec Arnd Peiffer a třetí dojel Ital Dominik Windisch.