Tatran Střešovice

Tatran Střešovice v textech na iROZHLASU

|Jakub Kanta, Petr Hašek |Ostatní sporty

Parádní atmosféra a výborný zápas. Superfinále si pochvalovali florbalisté i trenéři

Florbalisté střešovického Tatranu se po třech letech vrací na extraligový trůn. Šestnáctý titul v historii vybojovali Pražané v atraktivním Superfinále v pražské O2 aréně před rekordní návštěvou, když porazili po velmi vyrovnaném průběhu vítěze základní části Mladou Boleslav 7:6 po sedmé sérii samostatných nájezdů.

|Jakub Kanta, Petr Hašek |Ostatní sporty

Chodov a Boleslav touží po prvním titulu. V Superfinále narazí na zkušené šampiony

Ve florbalovém Superfinále se o extraligové tituly utkají staří známí proti nováčkům. Těm mají k premiérovým triumfům pomoci znalosti protivníků a zkušenosti z působení právě v dresu soupeře. Zaskočit patnáctinásobného mistra Tatran Střešovice se pokusí jeho někdejší trenér nyní ve službách Mladé Boleslavi - Jan Zahalka. Florbalistky Chodova budou při své premiéře zase sázet na bývalé vynikající hráčky městského rivala - Herbadentu.

|Pavel Petr, Petr Hašek |Ostatní sporty

O florbalové Superfinále je velký zájem. Doufáme v rekord, říká Šuman

Pražská 02 Arena v sobotu ožije florbalem. Počtvrté v historii se bude o mistrovských titulech rozhodovat v jediném zápase – v Superfinále. V ženském finále změří síly pražské celky Herbadent a Chodov. Poté na palubovku věhnou hráči patnáctinásobného mistra Tatranu Střešovice, který bude o další triumf bojovat s Mladou Boleslaví. Středočeši ještě nikdy o titul nehráli.

|Jan Suchan, Marek Augustin |Ostatní sporty

Ne pro florbalisty, ale pro ministry. Florbalové Superfinále provází řada nejasností

Florbaloví fanoušci se těší na další svátek svého sportu. Už v neděli by se jich mělo sejít v pražské O2 Areně kolem deseti tisíc na Superfinále, kde se mezi muži utká střešovický Tatran s Vítkovicemi a mezi ženami si to o titul rozdají pražský Herbadent a Vítkovice. Zástupci zúčastněných klubů se sice nemůžou dočkat nevšedního sportovního zážitku, z prezentace akce jsou ale v rozpacích.