Český rozhlas pořádá den otevřených dveří. Lidé si mohou zkusit práci ve studiu

Český rozhlas v Praze a Ostravě dnes pořádá den otevřených dveří. Od 9 do 17 hodin lidé uvidí známé moderátory a podívat se mohou i do jednotlivých studií. Připraveny jsou pro ně soutěže, hudba a někteří si natočí i vlastní minutovou hru.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Den otevřených dveří 2013 | Foto: Hana Marhanová, Daniel Burda, Robin Šalamon, Lucie Maxová | Zdroj: Český rozhlas

„Pokud posluchači nechtějí stát dlouhé fronty, bylo by dobré, kdyby ještě zvládli zavolat na infolinku – 221 551 313 – a tam si zarezervovali časovou vstupenku. Prohlídky budou každých deset minut, skupinka bude mezi 30 až 40 lidmi. Komentovaná prohlídka potrvá 45 minut,“ upřesňuje mluvčí Českého rozhlasu Tereza Krásenská.

Návštěvníci se mohou setkat s oblíbenými moderátory, zúčastnit se živého vysílání, podívají se do newsroomu a technického zázemí.

„Čeká je i živá hudba, mohu pozvat na cimbálovou muziku. Mohou se zúčastnit různých soutěží. Děti budou hrát stopovanou za Ušounek Rušounem – maskotem Rádia Junior. Nově se mohou podívat do nových návštěvních prostor a muzea Českého rozhlasu,“ zve mluvčí.

Kromě hlavního města mohou posluchači vyrazit i do studia v Ostravě. „V Ostravě bude výstava na podporu vyhořelého Libušína. Zároveň tam bude kasička, pokud lidé budou chtít, mohou nadále přispívat. Program bude končit odpoledne koncertem,“ dodává Krásenská.

Jakub Šídlo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme