Rock for People zakončila Lucie. Byl to na dlouhou dobu její poslední koncert

V Hradci Králové nad ránem skončil hudební festival Rock for People. Dorazilo na něj zhruba 30 tisíc lidí. Kromě Čechů také Poláci, Němci nebo třeba Angličané. Poslední den patřil hlavně tuzemskému interpretovi. Na Rock for People odehrála poslední koncert před plánovanou pauzou legendární kapela Lucie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Skupina Lucie na festivalu Rock for People | Zdroj: ČTK

Jméno Lucie rezonovalo v královéhradeckém Festival parku na každém rohu. Koncert kapely byl lákadlem pro všechny generace.

Před hlavní festivalovou scénu zamířili i manželé Jaroslav a Andrea Kolářovi:

„Kdysi jsme ji poslouchali. Je nám čtyřicet, tak ve dvaceti letech. Hodně jsme ji poslouchali. Pak byla přestávka, tak jsme se šli podívat. Těšíme se na písničku Šrouby do hlavy a Oheň.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Na festivalu natáčel redaktor Ondřej Vaňura

Lucie předvedla téměř úplně stejnou show jako při nedávném halovém turné.

„Co se týká světel a aparátu, tak to bude úplně stejné a nějaké obrazovky tady budou. My jsme měli skoro dvacet koncertů i s Londýnem, tak si myslím, že to všichni umí. Na festivalech jsme moc nehráli. Snad jediný byl Pohoda, jinak jsme si je dělali sami,“ říká frontman kapely David Koller.

Skupina Lucie na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové | Foto: ČTK | Zdroj: ČTK

Jestli odehrála Lucie na Rock for People opravdu poslední koncert, není úplně jisté:

„My jsme se na ničem jiném nedomlouvali. Možná zítra, protože tady spíme, trochu zapaříme a uvidíme, co bude dál. Myslím si, že se teď dva roky nic moc dít nebude,“ dodal Koller.

Pro fanoušky 20. ročník Rock for People koncertem Lucie rozhodně neskončil. Až do rána se bavili na festivalové afterparty. Areál hradeckého letiště teď čeká několikadenní úklid. Například na demontáži hlavních podií se začalo už v noci.

Skupina Lucie na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové. Zleva Michal Dvořák a Robert Kodym | Foto: ČTK | Zdroj: ČTK

Ondřej Vaňura Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme