V Praze zemřel bezdomovec, nepřežil útok zatím neznámého muže

V Praze na tramvajové zastávce Hradčanská zemřel dnes ráno třiačtyřicetiletý bezdomovec. Napadl ho zatím neznámý agresivní muž. Případ policistům ohlásil svědek napadení. Útočníkovi hrozí až šestnáctiletý trest vězení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bezdomovec Miloš Hudeček spí na lavičce na peróně | Foto: Michal Záboj

K útoku došlo na tramvajové zastávce Hradčanská. Útočník krátce před sedmou hodinou ranní surově napadl ležícího bezdomovce a poté odešel směrem k Vítěznému náměstí.

Záchranáři se těžce zraněnému snažili pomoci. Muž však po několika minutách upadl do bezvědomí a zemřel.

Policisté po útočníkovi pátrají a žádají veřejnost o pomoc. Podle policejní mluvčí Jany Rösslerové je hledaný muž ve věku mezi třiceti a 35 lety, je vysoký 175 až 180 centimetrů a má střední postavu.

„Má delší vlasy do copu nebo takzvané dredy, kolem uší by měl mít vlasy vyholené. V době útoku byl oblečen do kalhot s maskáčovým vzorem a ušpiněného hnědého trička. Na rukou měl černé rukavice,“ popisuje mluvčí.

Jakékoli informace k útočníkově totožnosti, pohybu nebo pobytu přijmou policisté na bezplatné telefonní lince 158 nebo kterékoli služebně Policie České republiky.

ČTK, Eliška Malínská, kap Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme