Brno porazilo fotbalovou Ostravu penaltou v nastaveném čase

Fotbalisté 1. FC Brno porazili v dohrávce šestého kola Gambrinus ligy Baník Ostrava 2:1. Rakouský sudí Stuchlik nařídil v utkání dvě penalty. V 62. minutě ji kopal Baník a poté, co ji domácí brankář zneškodnil, nechal rozhodčí Klimpla pokutový kop zopakovat. Obránce Ostravy tak vyrovnal na 1:1. Ve čtvrté minutě nastavení odpískal sudí penaltu i pro domácí a Pavlík z ní uzavřel skóre na 2:1.

z utkání Brno-Ostrava

z utkání Brno-Ostrava | Zdroj: ČTK

Výsledek:

1. FC Brno - Baník Ostrava 2:1 (0:0),
branky: 48. Polách, 90+4. Pavlík z pen. - 62. Klimpl z pen. Rozhodčí: Stuchlik - Gorgon, Cipps (všichni Rak.). ŽK: Lesjal, Polách - Besta, Slončík, Čoupek, Klimpl. Diváci: 6950.