Gólman Hašek stráví léto v České republice

Domů do České republiky přicestoval dnes jeden z nejlepších brankářů hokejové historie - Dominik Hašek. Legendární gólman, šestinásobný vítěz Vezinovy trofeje a hrdina olympijských her v Naganu stráví dva měsíce opět sportovně. Hodlá totiž hrát tenis, chodit se synem do přírody a setkat se se svými kamarády.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

r_2100x1400_cro.png

Gólman na dnešní dopolední tiskové konferenci před novináři opět prohlásil, že důvodem, proč se rozhodl pro přestup do Detroitu, je hokejová tradice ve městě, zdejší hráči a hlavně to, že by chtěl s tímto celkem získat slavný Stanleyův pohár. Je to pro mě obrovská výzva, uvedl.

Právě Rudá křídla patří podle jeho názoru vedle Colorada, Dallasu, St. Louis, New Jersey a Philadelphie k největším favoritům na zisk trofeje. V Detroitu se hrdina olympijských vítězů z Nagana znovu potká se zkušeným obráncem Chrisem Cheliosem, s nímž dříve hájil barvy Chicaga.

Milan Kopp, Lenka Buriánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme