Lindros pomohl gólem k výhře Jezdců nad Philadelphií

Erik Lindros, ještě v minulém ročníku hráč Philadelphie Flyers, přispěl gólem k porážce svého bývalého týmu. Trefili se také jeho spoluhráči Radek Dvořák, Theoren Fleury a Petr Nedvěd a Jezdci porazili Letce 4:2.

NHL

NHL

Do utkání, které atmosférou spíše připomínalo play-off, nastoupil Lindros pořádně nažhavený a v sedmnácté minutě skóroval po nahrávce Fleuryho. Radek Dvořák v úvodu druhé části hry zvýšil náskok na rozdíl dvou gólů. Jan Hlaváč, který zamířil do Philadelphie právě výměnou za Lindrose, ale záhy snížil a po chvilce vyrovnal Roenick. V osmé minutě třetí třetiny přiblížil Jezdce k vítězsví Fleury brankou v přesilovce. Zajišťovací gól na 4:2 dal necelé tři minuty před koncem Petr Nedvěd. Philadelphii nepomohla ani power play při odvolání Romana Čechmánka z branky.

Tomáš Kaberle dal svůj první gól po návratu do zámoří a rozhodl jím utkání Toronta na ledě Floridy, které hosté vyhráli 3:2.

Výsledky:

New York Rangers-Philadelphia Flyers 4:2 (1:0, 1:0, 2:2), branky: 17. Lindros, 22. Dvořák, 49. Fleury, 58. P. Nedvěd - 44. Hlaváč (Dopita), 45. Roenick.

Pittsburgh Penguins-New York Islanders 3:3 po prodl. (0:2, 0:0, 3:1 - 0:0), branky: 42., 47. a 58. Kovaljov (na první Lang) - 5. a 47. Isbister (na první R. Hamrlík), 12. Czerkawski.

Florida Panthers-Toronto Maple Leafs 2:3 (1:1, 0:1, 1:1), branky: 19. P. Bure, 47. Nilson - 7. McCauley, 30. Tucker, 53. T. Kaberle (Reichel).

Colorado Avalanche-Minnesota Wild 1:0 (1:0, 0:0, 0:0), branky: 2. Drury. Střely na branku: 30:26. Diváci: 18.007.

Mighty Ducks of Anaheim-San Jose Sharks 2:4 (1:2, 0:1, 1:1), branky: 16. Salej, 55. Friesen - 2. Selänne, 11. Graves, 22. Sturm, 57. Damphousse.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít