Ženská třicítka na mistrovství světa bez náhrady zrušena

Podle původního plánu se dnes měly jet ve finském Lahti oba závody na dlouhých tratích, to znamená ženská třicítka a mužská padesátka volnou technikou. Ve středu se ale rozhodlo, že se navíc uskuteční i skokanský závod družstev na středním můstku, který byl právě na dnešek přeložen kvůli špatným povětrnostním podmínkám. Dnes však došlo k další podstatné změně programu - dopolední závod žen na třicet kilometrů volnou technikou byl bez náhrady zrušen.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Všechno to začalo už minulý víkend. Skokané museli odložit závod na velkém můstku. Příčinou byly špatné povětrnostní podmínky, které doslova smetly z můstku například Andyho Goldbergera. S podobnými problémy se setkali lyžaři-skokané také ve středu, kdy byl jejich závod družstev přeložen na dnešek. Avšak ani dnešní program nezůstal beze změn. Mrazy okolo pětadvaceti stupňů zapříčinily zrušení vytrvalostní trati lyžařek. Podrobnosti připojuje Štěpán Etrych:

Dnešní program:

12.00 SEČ: Závod na 50 km volnou technikou mužů. 15.00 SEČ: Dvoukolový závod skokanských družstev na můstku K-90.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme