Čeští reprezentanti mají z MS v aerobiku pět zlatých medailí ze šesti

Pouze kategorii mužů vyhrál na mistrovství světa v Eindhovenu jiný reprezentant než český, a sice Australan Andreoli. Mezi ženami, v párech, tříčlenných týmech, fitness aerobiku i stepu dominovaly pouze české barvy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

aerobik

Třináct let čekaly české barvy na vítězku v kategorii žen, kde kdysi dominovala Olga Šípková. Teď ji napodobila Denisa Barešová, která za sebou nechala Finku Nieminenovou a Australanku Thomasovou.

Další reprezentanti jen potvrdili dominanci českého sportovního aerobiku a fitness, když obhájili své tituly. Týká se to Veroniky Šindelářové a Pavla Sirotka v párech, tříčlenného družstva Radky a Terezy Cihlářových a Zuzany Reissové, mistrem světa je ve fitness tým Scorpions Aerobic Dancers Kladno a Oxygen Příbram dominoval ve stepu.

Další velkou akcí ve světě aerobiku a fitness bude příští červen mistrovství Evropy v Itálii, další světový šampionát se bude konat příští rok v říjnu v Austrálii.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme