60 klientů CK Company Diamond Wind neodletělo na zaplacenou dovolenou

60 klientů cestovní kanceláře Company Diamond Wind dnes neodletělo na zaplacenou dovolenou. Turisté se ráno na ruzyňském letišti dozvěděli, že jim cestovní kancelář údajně nezajistila letenky. Ruský majitel společnosti ale tvrdí, že za problémy můžou turečtí partneři. Cestovní kancelář zájezd úplně zrušila a poškozeným klientům údajně vrátí peníze. Dalších 40 Čechů se dnes mělo z dovolené v turecké Antalyi vrátit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Cestovní agentury a kanceláře (ilustrační foto). | Foto: Filip Jandourek

Podle viceprezidenta Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomia Okamury je návrat turistů do Česka už domluvený:

„Z turecké Antalye má dnes večer letět jeden charter, kde jsou volná místa, takže v tuto chvíli podle mých informací došlo k dohodě, že by těmto klientům, nehledě na to, zda-li je let zaplacen či nikoliv, bylo umožněno nastoupit, aby se dneska kolem 22. hodiny mohli vrátit zpět do České republiky.“

Klienti měli odletět českou charterovou leteckou společností Holidays Czech Airlines.

Firma Company Diamond Wind byla založena v roce 1999 jako incomingová cestovní agentura. Na konci roku 2006 rozšířila působnost v rámci domácího trhu a získala oprávnění na provozování cestovní kanceláře.

ČRo, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme