Absolutním slavíkem pro tento rok je Lucie Bílá

ABsolutní vítězkou letošního Českého slavíka a zároveň držitelkou titulu nejlepší zpěvačky se stala Lucie Bílá s 22 551 hlasy. Mezi zpěváky se i v esemeskovém hlasování prosadil s více než 19 tisíci hlasy Karel Gott. První místo mezi skupinami obsadila v anketě Český slavík kapela Lucie s 16 tisíci hlasy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Český slavík 2002 | Foto: Jan Rosenauer

První místo mezi zpěvačkami obsadila v anketě Český slavík opět Lucie Bílá. Získala 22 551 hlas a je současně také absolutním vítězem ankety. Za ní se umístily Helena Vondráčková a Iveta Bartošová. Titul Skokanka roku v kategorii zpěvaček získala zpěvačka Monika Absolonová, která se dostala z 35. na 16. místo.

Nejoblíbenějším zpěvákem je i eltos s 19 143 hlasy Karel Gott. Za ním se umístili Petr Muk a Daniel Hůlka. Skokanem roku se může pyšnit zpěvák Josef Vojtek, který se dostal z 58. na 14. místo.

První místo mezi skupinami obsadila v anketě Český slavík Kapela Lucie s 16 000 hlasy. Za ní se umístily skupiny Olympic a Kabát. O nejvíce příček postoupila skupina Redy Kirken, která se dostala z 57. na 17. místo.

V loňském roce už potřetí v řadě zvítězili Lucie Bílá, Karel Gott a skupina Lucie.

Oproti minulým ročníkům letos organizátoři změnili formu hlasování. Po spekulacích manipulacích s anketou bylo tento rok možné hlasovat jen prostřednictvím krátkých textových zpráv SMS z mobilních telefonů - přišlo jich asi 70 000.

Markéta Kaclová, Lenka Rákosová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme