Majitelka Harmonie Medical obviněna z podvodu

Policejní komisař obvinil majitelku cestovní kancelář Harmonie Medical z Háje ve Slezsku z podvodu. Hana Vítečková v létě minulého roku nechala desítky svých klientů v Chorvatsku bez jakéhokoliv zajištění. S jejich návratem musel pomáhat konzulát a další cestovky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pobřeží města Split

Jak upřesnila severomoravská policejní mluvčí Dagmar Bednarčíková obviněná podnikatelka nalhala klientům, že je cestovní kancelář pojištěna a obrala je o zhruba deset miliónů korun. "Ve dvou provozovnách uzavřela nejméně s 439 osobami cestovní smlouvy, ve kterých nepravdivé pojištění cestovní kanceláře deklarovala, a tak je uvedla v omyl. V sezóně roku 2003 se dle smluvených propozic neuskutečnil ani jeden smluvený turnus ozdravných pobytů, protože ubytování a služby v Chorvatsku obviněná nezajistila a zálohově neuhradila." Peníze poškozeným za neuskutečněné zájezdy navíc doposud nevrátila.

Markéta Kaclová, Andrea Čánová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme