Miloš Zeman odchází z vedení ČSSD

Za kariérou Miloše Zemana, který v politice začínal v roce 1993 a nyní končí jako šéf vládní strany, se ohlíží redaktor Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu Dušan Valenta.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miloš Zeman odchází, jak si předsevzal, po několika letech působení ve vysoké politice, ve chvíli, kdy se cítí opotřebován. Jeho kariéru doprovázely úspěchy - zejména oživení hospodářství, ale i spousta kontroverzních okamžiků. Urážky novinářů, prezidenta a politických konkurentů zaměstnaly nejeden soud. Zeman vše zdůvodňuje averzí vůči lidem s nižší inteligencí. Prý je uzavřeným člověkem, který není schopen přátelství a opravdového citu. Proč se pak ale chlubí pokroky své dcery Kateřiny a o jednadvacet let mladší druhou ženou Ivanou? Proč veřejně přiznává, že je mu nejlépe v lese na Vysočině, kde chce strávit také svou penzi? Miloš Zeman právě opouští šéfovský post ve straně, kterou přivedl k moci. Jako premiér ale zůstává - do příštích voleb.

Dušan Valenta, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme