Miloš Zeman odchází z vedení ČSSD

Za kariérou Miloše Zemana, který v politice začínal v roce 1993 a nyní končí jako šéf vládní strany, se ohlíží redaktor Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu Dušan Valenta.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miloš Zeman odchází, jak si předsevzal, po několika letech působení ve vysoké politice, ve chvíli, kdy se cítí opotřebován. Jeho kariéru doprovázely úspěchy - zejména oživení hospodářství, ale i spousta kontroverzních okamžiků. Urážky novinářů, prezidenta a politických konkurentů zaměstnaly nejeden soud. Zeman vše zdůvodňuje averzí vůči lidem s nižší inteligencí. Prý je uzavřeným člověkem, který není schopen přátelství a opravdového citu. Proč se pak ale chlubí pokroky své dcery Kateřiny a o jednadvacet let mladší druhou ženou Ivanou? Proč veřejně přiznává, že je mu nejlépe v lese na Vysočině, kde chce strávit také svou penzi? Miloš Zeman právě opouští šéfovský post ve straně, kterou přivedl k moci. Jako premiér ale zůstává - do příštích voleb.

Dušan Valenta, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejčtenější za posledních 24 hodin

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme