Policie zadržela podezřelého z trojnásobné vraždy

Policisté zadržela mladého muže, kterého podezřívají ze spáchání trojnásobné vraždy, která se stala 4. prosince večer v Pechlátově ulici v Praze 5. Smrt tříletého chlapce a jeho rodičů má podle policie na svědomí osmnáctiletý syn zavražděné ženy z prvního manželství.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na mimořádné tiskové konferenci to oznámili kriminalista Milan Jindrák a vyšetřovatel Pavel Osvald. Mladík se k činu při úterním výslechu přiznal a byl umístěn ve vyšetřovací vazbě.

„Mohu říci, že po provedených úkonech a na základě důkazů, které se nám podařilo shromáždit, jsme si naprosto jisti, že pachatelem je ten, kterého jsme obvinili,“ prohlásil Osvald. Podle něj dnes dopoledne na místě činu proběhla rekonstrukce celého případu, která jim jejich podezření zcela potvrdila.

Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování odmítli policisté hovořit o motivu činu. Sdělili jen, že šlo o „rodinnou tragédii“ zapříčiněnou rodinnými vztahy.

Jan Rosenauer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme