V US-DEU se zdvihají další kritické hlasy

Po karlovarských unionistech projevili svou nespokojenost s vývojem ve straně také členové Unie svobody na Olomoucku. Krajské shromáždění se přiklonilo k usnesení navrženému senátorem Robertem Kolářem, aby republikový sněm byl sněmem volebním.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karel Kühnl | Foto: Jan Rosenauer

Naopak neprošel bod požadující odstoupení unionistických ministrů z vlády. Jednání pro radiožurnál shrnul předseda krajské organizace Unie svobody v Olomouci Vladimír Válek: "Budeme požadovat, aby republikové shromáždění bylo volební, dále jsme se vyjadřovali ke stanovám."

"Materiál předložený k diskusi považujeme za nedostatečný a pozdě předložený, takže bychom chtěli, aby se nerepublikovém shromáždění neprojednával. V usnesení také je doporučení, aby naši poslanci Nepodpořili rozpočet," uvedl Válek..

Návrh podobného usnesení jako v Olomouci a Karlových Varech projedná ve středu také pražská organizace Unie svobody - DEU.

Milan Kopp, Petr Doležel Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme