Sedmiletá Američanka dál věří v Santu Clause. I přesto, že o něm v telefonátu zapochyboval Trump

Dívka z Jižní Karolíny, jejíž hovor s Donaldem Trumpem vyvolal na sociálních sítích pozdvižení, stále věří na Santu Clause. Poté, co ji podle některých kritiků Trump sebral iluze o Otci Vánoc, nechala pro Santu na jídelním stole sušenky, sklenici mléka, a obojí do rána zmizelo. Pod stromečkem pak navíc našla dárky se svým jménem. Podle rodiny se celý incident zbytečně politizoval a Trump neudělal nic špatného, píše BBC.

Washington Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Donald Trump během telefonátu s dětmi, které se snaží zjistit, kdy už k nim Santa Claus přiletí. | Foto: Jonathan Ernst | Zdroj: Reuters

Americký prezident na Vánoce mluvil s několika dětmi v rámci tradičních telefonátů, během nichž děti od velení protivzdušné obrany (NORAD) zjišťují, kdy už k nim dědeček v červené kombinéze s dárky dorazí. 

„Stále věříš na Santu? V sedmi letech už to není obvyklé, ne?,“ zeptal se Trump během hovoru sedmileté dívky. Její odpověď média nezveřejnila, podle CNN ale Trumpa rozesmála.

Později dívka uvedla, že na Santu právě kvůli snězeným sušenkám, vypitému mléku a dárkům pod stromečkem stejně dál věří, popisuje BBC.

Její rodiče navíc pro Buzzfeed uvedli, že jim přijde bláznivé, jaká velká kauza se z videa stala. „Rád bych politiku z Vánoc vynechal. Mně to nevadilo, rád se svými dětmi bavím jako s dospělými,“ řekl její otec Donald JJ Lloyd.

dp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme