Odchod Rabušice do Verony komplikuje zpožděná registrace

Fotbalový útočník Michael Rabušic opouští Liberec a bude hrát za Hellas Verona. Podle Slovanu se však italskému klubu nepodařilo transfer zaregistrovat před koncem přestupního období, proto není jisté, jak celá situace nakonec dopadne.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Rabušic Liberec

Michael Rabušic Liberec | Zdroj: ČTK

"Zástupci Slovanu stihli před uzavřením přestupového okna smlouvu o přestupu v systému zaregistrovat. Italskému klubu se to ale včas nepodařilo. V tuto chvíli tedy není přestup dotažen. Italský klub se snaží podniknout kroky, aby byl přestup uskutečněn," uvedl Liberec na svém webu.

Pokud Rabušic dres skutečně změní, tak ze Slovanu odejde během zimní přestávky další člen základní sestavy. Už dříve opustili severočeský tým Kušnír a Kerič.

Čtyřiadvacetiletý fotbalista se nechal slyšet, že opustit liberecký klub není jeho prioritou, nakonec ho ale těsně před uzávěrkou přestupového období v Itálii ukořistila právě Verona.

Nováčkovi Serie A, jehož dres obléká i kanonýr Luca Toni, patří v tabulce momentálně osmá pozice.

Český fotbalový reprezentant odehrál 130 ligových zápasů a zaznamenal 33 branek. Se čtyřmi trefami byl na podzim nejlepším střelcem Slovanu. Rabušic prošel všemi mládežnickými výběry a má také tři starty za národní tým.

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme