Memoriálu Jana Kutěje se v Olomouci zúčastní elity českého i slovenského parkuru

Elita českého i slovenského parkuru včetně polských jezdců se dnes sjede do Olomouce. V ESC Centru na Lazcích se totiž v sobotu a v neděli pojede prestižní Memoriál Jana Kutěje. Na programu jsou závody různého stupně obtížnosti s překážkami od sto dvaceti až do sto čtyřiceti centimetrů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto: parkurové závody | Foto: Daniel Burda

Podle ředitele memoriálu Romana Navrátila bude startovat i česká jednička. „Určitě tady nebude chybět Aleš Opatrný, který je náš nejlepší český parkurový jezdec.“

Přehrát

00:00 / 00:00

S olomouckým jezdcem Radovanem Ciberem natáčel redaktor Tomáš Minarčík

„Přijede sem Zuzana Zelinková ze Slovenska, také jedna z nejlepších jezdkyň, která tady ještě nebyla. Startuje za celou sezonu asi jen třikrát v republice, jinak jezdí startovat ven. To jsou dva z našich nejlepších jezdců,“ doplňuje Navrátil.

Seznam závodníků si pochvaluje i olomoucký jezdec Radovan Cibere. „Konkurence bude slušná, až nadprůměrně slušná. Jsem rád, že se jezdci chtěli zúčastnit těchto závodů. Je to od nich velice pěkné,“ dodává Cibere.

Tomáš Minarčík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme