Trenéři Jarůšek a Hron v rozprodaných Drnovicích skončili

Krize drnovického fotbalu dnes vyvrcholila rezignací hlavního trenéra Karla Jarůška akouče gólmanů Josefa Hrona. Ti reagovali na hromadný výprodej většiny hráčů do Marily Příbram a odstoupili z funkce. Do nynějška druhý asistent Josef Mazura se nechal umluvit, aby vedl mužstvo v Opavě. O tom, zda bude ve funkci pokračovat, se rozhodne v příštím týdnu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

FK Drnovice | Foto: Jan Rosenauer

Jarůšek se rozhodl odejít poté, co drnovické vedení prodalo ve čtvrtek devět klíčových hráčů do Příbrami. Rezignaci zvažoval ovšem už v únoru, kdy výprodej fotbalistů začal. S Karlem Jarůškem už delší dobu nové vedení zadluženého klubu nekomunikovalo a on musel dokonce sám shánět peníze od sponzorů - uhradil například hráčům kopačky. V pátek byla definitivně uzavřena rozsáhlá přestupová transakce, při níž z krachujících Drnovic odešlo devět fotbalistů do Příbrami. Nakonec prý k Jarůškově volbě vedlo více důvodů. Na Vyškovsko přišel loni v květnu a podepsal s vedením vesnického klubu dvouletou smlouvu. Předtím působil v Brně. Problémy se objevily se zmizením a následným zatčením bývalého šéfa Jana Gottvalda. Nový majitel, firma Corimex, nevyvedl Drnovice z finanční krize a klub je v současné době pod nucenou správou.

Vojtěch Bidrman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme