Sparta odstartovala prodej lístků na zápas s Chelsea

Stálé příjmy, jistotu fotbalové kultury na stadionu i zavazující důvěru, to vše znamená pro fotbalové kluby po celém světě fanoušek s označením "permanentkář". Ti z nich, kteří se hlásí k pražské Spartě, budou právě dnes za tyto své vlastnosti odměněni. Letenský klub totiž právě dnes začíná s prodejem lístků na prestižní zápas Evropské ligy proti Chelsea.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání skupiny I 5. kola základních skupin fotbalové Evropské ligy AC Sparta Praha - Olympique Lyon, 22. listopadu v Praze. Zleva Clément Grenier z Olympique Lyon a Ladislav Krejčí z AC Sparta Praha. | Zdroj: ČTK

Prioritně se mohou tzv. permanentkáři těšit na to, že to budou přednostně oni, kteří mohou od dnešního dne začít svádět boj o hodně lukrativní vstupenky na zápas Sparty s Chelsea. Ode dneška až do sobotní 18. hodiny totiž startuje první etapa prodeje lístků, která je určena výhradně právě permanentkářům.

Ti nyní v první řadě musí začít svádět boj s rodinnými rozpočty a až pak mohou myslet na další bonusy, jako jsou například vyhřívaná tribuna nebo jiné zážitky, které toto utkání přinese.

Přehrát

00:00 / 00:00

O cenách vstupenek i výhodách permanentek informoval se vysílání Michal Jurman

Cena vstupenek se odvíjí od toho, v jak lukrativním sektoru chce fanoušek přihlížet souboji třeba Petra Čecha s jeho bývalým zaměstnavatelem, a pohybuje se zhruba od 950 do 5000 korun. Držitelé permanentek mají od dneška tu výhodu, že na jeden lístek mají slevu 30-40 procent, dostanou se tedy až na částku 665 korun, další vstupenku pak mají se slevou 10 procent a další dva lístky mohou dokoupit v plné ceně.

Tzv. zlatí permanentkáři pak mohou dokoupit dokonce hned tři lístky, celkem tedy pět. Samozřejmě jde zakoupit i VIP balíčky, a to bez daně za 10 000 korun. Tento balíček obsahuje vstupenku nejvyšší kategorie na hlavní tribuně, občerstvení ve VIP stanu a upomínkový dárek. V tomto případě je ale nutno kontaktovat e-mailem přímo marketing sparťanského klubu.

Lístky se prodávají na Letné v Zákaznickém centru v jeho obvyklé otevírací době a na pokladně číslo 1 vždy od 10 do 18 hodin.

Jiří Chum, Tereza Jelínková, Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme